CHESS HOME        JUNIOR CHESS HOME        ENGLISH CHESS CHALLENGE        LETTER OF INVITATION

ENGLISH CHESS CHALLENGE 2016 - FINALS
Monday 29 August 2016 at CCF (Coulsdon) click link for map

     33 of 123
DIDN'T REPLY EITHER WAY     
11
STATED AS NOT ENTERING
79
ENTERED
SURNAME INITIAL SCHOOL SECTION
ABDALLA Madjid The Cedars for Boys Under 13 Boys
AIKMAN-BEADLE Barney Dundonald Primary Under 09 Boys
AIKMAN-BEADLE Sam Dundonald Primary Under 07 Boys
ALARCON WHITE Nicolas Fairlawn Primary Under 07 Boys
ARWAS Sam Kingston Grammar Under 13 Boys
BANERJEE Rishi Elmhurst Prep for Boys Under 07 Boys
BARLOW Cameron St James's RC Primary Under 11 Boys
BILLINGTON Orson Wimbledon Common Prep Under 07 Boys
BILLORE Radha Castleview Primary Under 06 Girls
BLYTHE Daniel Caterham Under 13 Boys
BOWMAN Monty Red Hill Primary Under 08 Boys
BROWN Jeremiah Cumnor House Prep for Boys Under 13 Boys
CARMONA Millie St David's Prep Under 10 Girls
CARMONA Thomas Woodcote High Under 18 Boys
CHOU Nevan Elmhurst Prep for Boys Under 11 Boys
COATES Dominic St Christopher's The Hall Prep Under 10 Boys
COHEN Eliyahu Independent Jewish Day Under 09 Boys
COHEN Moshe Independent Jewish Day Under 07 Boys
COLEMAN Rufus The Hawthorns Prep Under 09 Boys
COOK Charlotte St Christopher's The Hall Prep Under 09 Girls
CRAWLEY-BOEVEY Thomas Dulwich College Under 13 Boys
CRUMP Harry Wimbledon Common Prep Under 06 Boys
DESAI Diya Guildford High Under 09 Girls
DORMAN Declan St David's College Under 10 Boys
DORMAN Orla Bullers Wood for Girls Under 13 Girls
DOUGLAS-JONES Samuel Aberdour Prep Under 13 Boys
DUTHIE Coco Claremont Primary Under 11 Girls
FATONA Tishe's Ashgrove Under 08 Boys
FERNANDO Haran Cumnor House Prep for Boys Under 10 Boys
GADD Charlotte Bramley for Girls Under 10 Girls
GADD Eleanor Dunottar for Girls Under 15 Girls
GANDER Henry St Andrew's Prep Under 13 Boys
GATNE Tanvi Castleview Primary Under 07 Girls
GEORGE Eni Ashgrove Under 06 Girls
GORRY Aaron Grazebrook Primary Under 09 Boys
GOVENDER Nathan Aberdour Prep Under 13 Boys
GOWER-SMITH Samuel St David's Prep Under 11 Boys
GREENLAND Jake Reigate St Mary's Prep Under 06 Boys
HOWELL Oliver The Hawthorns Prep Under 13 Boys
ISHMAEL Kanyin Colet Court Under 09 Boys
ITO-ARAMENDIA Nicolas Park Hill Infants Under 07 Boys
IYER Eeshaan Park Hill Juniors Under 11 Boys
IYER Neha St David's College Under 09 Girls
JACOBS Hector Blackheath Prep Under 10 Boys
JAYASURIYA Ruvindu Ridgeway Primary Under 09 Boys
JESUDASAN Zara Croydon High for Girls Under 08 Girls
JOHN David Hartley Primary Under 11 Boys
JOHN Joshua Hartley Primary Under 09 Boys
JOHRI Zubin Claremont Primary Under 10 Boys
JONES Hugh TBA Under 13 Boys
JUMANI Bhuvan St Margaret's C of E Primary Under 08 Boys
KAPILA Arun Wimbledon Common Prep Under 07 Boys
KARAMAN Kyle Parish Primary Under 11 Boys
KESAVAN Rahul West Drayton Primary Under 11 Boys
KIRUBHAKAR Mritula Park Hill Juniors Under 08 Girls
KYRIAZIS Konstantinos Wimbledon Common Prep Under 07 Boys
LAU Ethan King's College Under 13 Boys
LAU William King's House Under 09 Boys
LEE Scott Wimbledon Common Prep Under 06 Boys
MacDONALD Alasdair Chipstead Valley Primary Under 06 Boys
MacFARLANE Angus Thomas Moore RC Under 13 Boys
MADSEN Johan Reigate St Mary's Prep Under 06 Boys
MAHESHWARI Unnabhv Thundersley Primary Under 11 Boys
MANGANELLA Pasquale Richard Challoner Under 15 Boys
MARSHALL Josie Claremont Primary Under 10 Girls
MARTINEZ-PAOLI Rocco Regina Coeli RC Primary Under 11 Boys
McMICHAEL Ryan Beths Grammar Under 13 Boys
MENEGAS Niko South Bank Internatonal Under 13 Boys
MERCER Samantha Ashgrove Under 10 Girls
METCALFE Alfie Claremont Primary Under 09 Boys
MUNIREDDIGARI Haas Park Hill Juniors Under 08 Boys
NECHYPORUK Arthur Farrington's Under 08 Boys
NEWELL Jack Reigate Parish C of E Infants Under 07 Boys
NITHIYANANTHAN Haareshni Old Palace Under 06 Girls
OAKELEY William St Christopher's The Hall Prep Under 09 Boys
O'DONNELL James Wimbledon Common Prep Under 06 Boys
PARKER Xavier Caterham Prep Under 10 Boys
PATEL Aran Haberdashers Aske's for Boys Under 09 Boys
PILLAI Arun St David's College Under 11 Boys
PYE William The Hawthorns Prep Under 13 Boys
RACHCHA Rithik Warren Road Primary Under 09 Boys
RAJAH Ibrahim St Peter's Primary Under 08 Boys
RAMESH Raghav Wimbledon Common Prep Under 07 Boys
RAO Shreya Croydon High for Girls Under 09 Girls
REEVES Hollyann St David's College Under 09 Girls
RETTER Luca St Bede's Under 13 Boys
RETTER Matthew St Bede's Under 13 Boys
RIZVI Aysha Al-Khair Under 08 Girls
RIZVI Zara Al-Khair Under 07 Girls
ROBERTS Tyler Gordonbrock Primary Under 10 Boys
ROCERO Vincent St Joseph's RC Primary Under 10 Boys
RODRIGUES Michael The Hawthorns Prep Under 10 Boys
ROY Alexandra Old Palace Under 13 Girls
ROY Sudipta Park Hill Juniors Under 11 Girls
RUSSELL Lilly Sydenham High for Girls Under 13 Girls
SADDINGTON Harry Red Hill Primary Under 09 Boys
SAGAR Aneesh Warren Road Primary Under 08 Boys
SAGGI Kushe Newton Prep Under 13 Boys
SAIDMURODOV Shahjahon Sandringham Primary Under 10 Boys
SANKA Amit Warren Road Primary Under 08 Boys
SEALY-JOHNMARIE Tianna Old Palace Under 13 Girls
SENGUPTA Vikram The Hawthorns Prep Under 13 Boys
SHOBEN Sophia Blackheath Prep Under 11 Girls
SHOBEN William Blackheath Prep Under 06 Boys
SHORTER Ben Fairlawn Primary Under 10 Boys
SREERAM Yashasvini Castleview Primary Under 06 Girls
STACK Billy Forest Hill for Boys Under 13 Boys
SUBIN Samvrit Wimbledon Common Prep Under 06 Boys
SZASZ Anna Sutton In Craven C of E Primary Under 11 Girls
SZASZ Lili Sutton In Craven C of E Primary Under 09 Girls
SZATMARI Kata Calverton Primary Under 10 Girls
SZATMARI Mira Calverton Primary Under 08 Girls
TEN CATE Pieter Smitham Primary Under 07 Boys
TO An Tam Cranmer Primary Under 08 Girls
TOKOLOVA Uliana Royal Russell Juniors Under 08 Girls
VARMA Vaidehi Warren Road Primary Under 08 Girls
VINCENT Cassius Smitham Primary Under 11 Boys
WADHERA Devan Wimbledon Common Prep Under 06 Boys
WATKINS Toby Coulsdon C of E Primary Under 08 Boys
WEIR William Whitgift Under 11 Boys
WELLS Dominic Caterham Under 13 Boys
WORLEY David Claremont Primary Under 10 Boys
WORTLEY John School Under 13 Boys

CHESS HOME        JUNIOR CHESS HOME        ENGLISH CHESS CHALLENGE        LETTER OF INVITATION