List of Entries

Open

Paid Entry Shown Interest
2112    A2250    LALIC Peter
2058    A2153    LOCK Gavin
(bye round 3)
2032    A2229    BADACSONYI Stanley
(bye in round 3)
1998    A2166    IYENGAR Ilya
1993     A2152    BANERJEE Supratit
(byes in rounds 4 and 5)
1952    A2090    BHARAT KUMAR Balahari
1945    K2073    WOOLACOTT Sam
1929    A2054    ROGERS Timothy
1890    K2109    KUZHELEV Timur
1830    K2166    BALTRUNAS Evaldas
(bye round 3)
1719    A1941    HAN Qixiang
(bye round 3)
1674    A1822    ZHANG Junyi
(bye round 3)
1667    A1826    FAULKNER Martin
1662    A1779    KADDU Mukasa (Fred)
1631    K1952    WELFORD Richard
(byes round 3)
1617    A1885    WARD Cian
1576    A1778    RASTOGI Nayan Keats
(bye round 3 and 5)
1565    A1868    HAN Qixuan (byes rounds 1 and 3)
1560    A1837    VENKATESH Anuj
1497    K1733    KEERTHI KUMAR Advait
(byes round 3)
1316     K1409    ZEYNALLI Nial
1286    A1624    SPIRLING Florence
(bye in round 3)
0000     K1684    NASH Cofi
0000    P1536     NG Ryan
(bye in round 3)
1555     P1863     NYAMBUYA Godwish
 

Premier
u2000

Paid Entry Shown Interest
1673    A1788     LAKE Chris
1598    K1822     MOORE Eoin
(bye round 3)
1592    A1755     WOOLACOTT Rob

1573    A1816     JACKSON Paul
1517    A1848     HONARVARMAHALATI Hooman
1471    K1715     DORMAN Orla
(bye round 3)
1435     K1701    PAPNEJA Vedant
1427     A1714    VESELOW Zoe
(bye round 1)
1227     A1451     HU Junyan
(bye round 3)
 

Major
u1750

Paid Entry Shown Interest
1537    A1587     SLEGG Gary
1494     K1554    CHADWICK Susan
1477    A1603     WARNER Dominic
(byes round 1, 2, 3)
1311     K1537    MOSPAN Edward
(bye round 3)
1289     K1398    BURNSIDE Aidan
1090    A1237     EWART Thomas
1073    K1470     LIGHTFOOT David
0000    P1600     CLARSKON Philip
0000    K1575     WANNASIN BELL Charlie
0000    K1505     COLES Rob
(bye round 4)
0000    K1465     DOYLE Joshua
0000    K1211     BOGERD Ethan
(bye rounds 2 and 3)
 

Minor
u1500

Paid Entry Shown Interest
1194    A1195     KONARA Nuven (bye round 3)
1155     A1213    BRAITHWAITE Paul
1114    K1211     DENFORD Les
1038    A1054     WIMBLE Garry
0000    K0928     WEN Max
(bye round 1)
0000    A0855     SHOULDERS Andrew
1154     K1223    ROSENBACH Philip