CHESS HOME        JUNIOR CHESS HOME        ENGLISH CHESS CHALLENGE        LETTER OF INVITATION

ENGLISH CHESS CHALLENGE 2017 - FINALS
Monday 28 August 2017 at Unicorn Primary School - click link for map.
129 Players qualified and are eligible

19 NOT REPLIED 25 STATED AS NOT ENTERING 85 ENTERED
SURNAME INITIAL SCHOOL / CLUB SECTION
ABDALLA M The Cedars for Boys Under 13 Boys
AINSWORTH K Woodlea Primary Under 08 Girls
AINSWORTH W Woodlea Primary Under 11 Boys
AJILI N Wix Primary Under 09 Boys
ANTHONY C Walton-on-the-Hill Primary Under 10 Girls
ANTHONY T Walton-on-the-Hill Primary Under 07 Boys
ARORA I Kew Riverside Primary Under 07 Boys
ARULVEL S Cranmer Primary Under 09 Boys
ATALLA S Home Schooled Under 10 Boys
AYENI B Bishop Challoner Under 07 Boys
BANDLER B Fairlawn Primary Under 07 Boys
BARTON T St David's Prep Under 11 Girls
BATURA A St Olave's Under 15 Boys
BELL M The Pointers Under 07 Boys
BENJES L The Hawthorns Prep Under 08 Boys
BHATIA R Ashgrove Under 07 Girls
BIGNELL J Laleham Lea RC Prep Under 08 Boys
BROWN J Cumnor House Prep for Boys Under 13 Boys
CARMONA M St David's Prep Under 11 Girls
CHARTERS J Caterham Prep Under 10 Boys
CLARKE L Hatcham Temple Grove Free Under 06 Girls
COOK C St Christopher's The Hall Prep Under 10 Girls
CRAWLEY-BOEVEY T Dulwich College Under 13 Boys
DAFRIA T ? Under 13 Boys
DE ALMEIDA E St David's Prep Under 09 Boys
DESAI D Guildford High Under 10 Girls
DIXON H Hatcham Temple Grove Free Under 08 Girls
DUCAT C Bishop Challoner Under 08 Boys
EWING L Smitham Primary Under 10 Boys
FIRTH V Reigate Parish CofE Primary Under 07 Girls
FOLARIN P Hatcham Temple Grove Free Under 07 Girls
FREEMAN M Woodcote High Under 15 Boys
GADD C Bramley for Girls Under 11 Girls
GADD E Dunottar for Girls Under 15 Girls
GADD J St James's RC Primary Under 06 Boys
GANESH T Warren Road Primary Under 07 Boys
GORRY A Grazebrook Primary Under 10 Boys
GOVINDASAMI L St David's Prep Under 06 Girls
GREENLAND J Reigate St Mary's Prep Under 07 Boys
GUPTA A Wimbledon Common Prep Under 06 Boys
HAMBLING J Blackheath Prep Under 10 Girls
HAMLIN REED E Hatcham Temple Grove Free Under 08 Girls
HAMLIN REED M Hatcham Temple Grove Free Under 06 Girls
HOPKINS A St Paul's C of E Juniors Under 10 Boys
HUGHES D St Paul's C of E Juniors Under 10 Boys
IFALORE M Reigate Grammar Under 15 Boys
JACOBS H Blackheath Prep Under 11 Boys
JACOBS M Blackheath Prep Under 09 Boys
JEYAM A Warren Road Primary Under 06 Girls
JOHRI Z Claremont Primary Under 11 Boys
KALIA K Kew Riverside Primary Under 08 Boys
KAMAT D Park Hill Juniors Under 09 Girls
KESAVAN R Queen Elizabeth's Under 13 Boys
LALL V St James's RC Primary Under 06 Boys
LECK R Claremont Primary Under 08 Girls
LENOBLE N Blackheath Prep Under 08 Boys
LU Y St David's Prep Under 07 Boys
LUCKETT E Newland House Under 06 Boys
MA M Wilson's Under 13 Boys
MacFARLANE A Holmesdale Infants Under 06 Girls
MADSEN B Reigate St Mary's Prep Under 11 Boys
MANNIX H St James's RC Primary Under 10 Boys
MARSDEN R Holmesdale Infants Under 06 Boys
MARSHALL J Claremont Primary Under 11 Girls
MASCARENHAS E The Hayes Primary Under 09 Girls
MASCARENHAS R Whitgift Under 13 Boys
MATHEW J Christ Church CofE Primary Under 07 Boys
MERCER S Ashgrove Under 11 Girls
MISCAMPBELL G Fairlawn Primary Under 08 Boys
MOHOLKAR A Elmhurst Prep for Boys Under 07 Boys
MOISEY J Home Schooled Under 06 Boys
MOISEY R Home Schooled Under 09 Boys
MONTENEGRO M Wimbledon Park Primary Under 11 Boys
NAPIER L Prendegast for Girls Under 13 Girls
OAKELEY W St Christopher's The Hall Prep Under 10 Boys
ONOFREI M St Leonard's CofE Primary Under 11 Boys
PASARI R Warren Road Primary Under 07 Boys
PERECHERLA P Wimbledon Common Prep Under 06 Boys
POND A Reigate Parish CofE Primary Under 08 Girls
POND J Reigate Parish CofE Primary Under 08 Boys
POVEY H City of London Freeman's Under 13 Boys
PUSHPANATHAN C Warren Road Primary Under 08 Boys
QUIGLEY E Red Hill Primary Under 08 Boys
RAO S Croydon High for Girls Under 10 Girls
REEVES H St David's College Under 10 Girls
REGAN M Wimbledon Park Primary Under 11 Girls
RIVERS T Holmesdale Infants Under 06 Boys
RIZVI A Al-Khair Under 09 Girls
RIZVI Z Al-Khair Under 08 Girls
ROCERO V St Joseph's RC Primary Under 11 Boys
RODRIGUES M The Hawthorns Prep Under 11 Boys
RYDE R The Hawthorns Prep Under 08 Boys
SADDINGTON H Red Hill Primary Under 10 Boys
SAGGI V St Paul's C of E Juniors Under 10 Boys
SAHDEV V Wilson's Under 13 Boys
SARMAH A Cumnor House Prep for Boys Under 06 Boys
SENGUPTA V The Hawthorns Prep Under 13 Boys
SERVILLE C St David's Prep Under 06 Boys
SHIN M West Wimbledon Primary Under 10 Boys
SHOBEN S City of London for Girls Under 13 Girls
SHOBEN W Blackheath Prep Under 07 Boys
SMART L Sydenham High for Girls Under 10 Girls
SMITH J ? Under 15 Boys
SODHI R Aberdour Prep Under 10 Boys
SRINIVAS I Warren Road Primary Under 08 Boys
STACK B Forest Hill for Boys Under 15 Boys
STOLL N Wimbledon Common Prep Under 07 Boys
SUBIN S Wimbledon Common Prep Under 07 Boys
SUNDARMURTHY PRASANTH T Bishop Challoner Under 09 Boys
SUNIL KUMAR S Croydon High for Girls Under 09 Girls
TANK J Halstow Primary Under 06 Boys
THEODOROU M St Christopher's The Hall Prep Under 10 Boys
THEODOROU N St Christopher's The Hall Prep Under 08 Boys
TUCKWELL C St David's Prep Under 09 Boys
VALLACK A Aberdour Prep Under 13 Boys
VARMA M Warren Road Primary Under 07 Girls
VEDACHALAM K Whitgift for Boys Under 15 Boys
VENKATESH A Atwood Primary Under 08 Boys
WARNER-BURLEY T Smitham Primary Under 11 Boys
WEIR W Whitgift Under 13 Boys
WELENSKY R Bishop Challoner Under 07 Boys
WESTON L Christopher Hatton Primary Under 11 Boys
WILSON A West Wimbledon Primary Under 08 Boys
WIRATUNGA J New Marston Primary Under 11 Boys
WIRATUNGA L New Marston Primary Under 07 Boys
WOOD M City of London Freeman's Under 08 Boys
XU Y Elmhurst Prep for Boys Under 09 Boys
ZHU L The Hayes Primary Under 09 Boys
ZHU L Trinity Under 11 Boys

CHESS HOME        JUNIOR CHESS HOME        ENGLISH CHESS CHALLENGE        LETTER OF INVITATION